background image
Alışveriş Sepetim

WABI SABI

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

 

Wabi Sabi

 

Şehir hayatının koşuşturmacası dönem dönem yorucu olabilir. Hafızanızın zayıfladığını, vücudunuzun yorgun düştüğünü hissedebilirsiniz. Bu aynı zamanda bağışıklığınızın zayıf düştüğü anlamına da gelebilir. Ancak takviye gıdalar alarak vücudunuza yardımcı olmanız mümkün. Soğuk kış günlerinde güneş eksikliğini gidermek için D vitamini ya da soğuk algınlıklarına karşı korunmak için C vitamini tüketebilirsiniz. B12'den balık yağına kadar ihtiyaç duyacağınız tüm Wabi Sabi takviye gıda ürünlerini Watsons avantajlarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Gelişmiş Formülü İle Wabi Sabi Balık Yağı

 

Balık yağı çok eski zamanlardan bu yana kullanılan takviye gıdalar arasında yer alır. Bu kadim yöntem modern hayatta gelişmiş özel formüller ile sunulur. Bugün rahatsız edici kokusunu almadan da balık yağını yumuşak kapsüller halinde tüketebilirsiniz. Balık yağı içerdiği Omega 3 yağ asidi EPA ve DHA sayesinde kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Damar dolaşımı ise kalp ve beyin fonksiyonlarının normal seyrinde ilerlemesini sağlayan en önemli unsurdur. Wabi Sabi balık yağı ile sağlığınıza destek olabilirsiniz. Sabah ve akşam birer kapsül tüketme önerisi ile sunulan balık yağını hamilelik ve emzirme dönemlerinde mutlaka hekim gözetiminde kullanmanız gerekir.

 

Çok Yönlü Bir Bakım: Wabi Sabi Hindistan Cevizi Yağı

 

Hindistan cevizi yağı bilinen en eski bitkisel yağ kaynağıdır. Yenilebilir de olan bu yağ çiğ ve olgun Hindistan cevizinden elde edilir. Kokusuyla da ilgi çeken bu ürün, beslenmeden bakıma birçok farklı alanda kullanılabilir. Wabi Sabi Hindistan Cevizi Yağı'nı saç, cilt ve tırnak bakım uygulamaları için tercih edebilirsiniz. Makyaj temizleyicisi olarak da üstün bir kullanım sunan Hindistan cevizi yağı buzdolabında ya da serin ve gölge yerlerde 2 yıla kadar bozulmadan kalabilir. İnce bir yapısı bulunan bu yağ ürününü uzun zaman kullanmanız mümkün.

 

Wabi Sabi Vitamin İle Direnç Kazanın

 

Vitaminlerin her biri ayrı işlevlere sahiptir. Vitamin katkısı almadan önce vücudunuzun ihtiyaçlarını belirlemeniz gerekir. C vitamini ile yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunabilirsiniz. Kalp, damar, kemik, cilt ve diş etleri için gereken kolajeni de sağlayabilirsiniz. B12 vitamini ise enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Normal kırmızı kan hücresi oluşumunu ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler. Wabi Sabi vitaminleri arasında çinko, yeşil çay ve E vitamini gibi farklı seçenekler de bulabilirsiniz. Watsons güvenilir markalar arasında yer alan Wabi Sabi'yi size avantajlı fiyatlar ile sunuyor. Ekonomik bir alışveriş yapmak ve sağlığınıza destek olmak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *