background image
Alışveriş Sepetim

NESCAFE

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Nescafe


Her yudumda lezzet sunan Nescafe çeşitleri Watsons’ta! Yoğun geçen anlarda verilen molaların en büyük eşlikçisi olan Nescafe, sevilen tüm ürün çeşitlerini kullanıcılara sunuyor. Zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan marka, sunduğu içeriklerle ve Nescafe kahve makinesi ile ev konforunda barista lezzetleri hazırlamayı mümkün hale getiriyor. Markanın ürün portföyünü şimdi keşfedin!


Her Yudumda Lezzet Sunan Nescafe Çeşitleri


Birbirinden farklı ürün içeriklerine imza atan Nescafe, farklı damaklara hitap ediyor. Gold, Classic, 3’ü 1 arada, Xpress ve Latte/Mocha kahve serilerinin yaratıcısı Nescafe, kahvenin en lezzetli yudumlarını sunuyor ve tüketicilerine anına keyif katıyor. Eşsiz aromalı, kaliteli kahve çekirdeklerini kavuran ve bu kavrulmuş kahve çekirdeklerini sürekli yenilenen filtreleme teknolojisi ile öğüten marka her fincanda aynı lezzet deneyimini yaşatıyor. Marka uzmanlığında sadece su kullanılarak granüller haline getirilen seçkin kahveler, fincanınızda sıcak su ile buluşuyor ve etrafa eşsiz bir koku yayarak zengin aroma ve keyifli içim deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Nescafe Gold LezzetleriEşsiz kahve kokusu ve yumuşak içim sunan Nescafe Gold, yüksek kalite kahve çekirdeklerinin dalından fincanınıza kadar olan yolculuğunda özenli ve uzman işlemlerden geçiyor. Arabica ve Robusta çekirdeklerinden üretilen Gold serisi, kahve çekirdeklerinin meyvesinden ayrılarak doğal yollarla güneşte kurutularak elde ediliyor. Her bir kahve çekirdeğini ideal sıcaklık ve ideal kavurma süresiyle işlemden geçiren marka evde, iş yerinde, okulda, yolda ve her yerde kullanıcılara eşsiz bir kahve deneyimi yaşatıyor. Sıcak su ile buluştuğu anda etrafa canlandırıcı koku yayan Gold kahve granülleri yumuşak içim deneyimini her fincanda yaşatıyor ve kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Nescafe Gold fiyat aralıkları bu çeşitler özelinde farklılık gösteriyor. Nescafe Gold 200 gr paket seçeneğiyle kullanıcılar tarafından sıklıkla satın alınıyor.


Nescafe Classic Lezzeti


Olgunlaşan kırmızı kahve meyvelerinin orta koyu seviyedeki mükemmel dengeye ulaşana kadar kavrularak yaratıldığı Nescafe Classic serisi, her yudumda benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Robusta çekirdeklerinin özenle seçilip çekilmesi aşamalarından geçen Classic serisi, her pakette aynı üst seviye tadı sunuyor.

Nescafe 3’ü 1 Arada Yoğun Kahve Deneyimi


Nescafe 3’ü 1 arada incecik öğütülmüş yapısı ve yoğun kahve tadı ile eşsiz kahve deneyimi sunuyor. İncecik öğütülerek her fincanda aynı lezzeti sağlayan Nescafe hazır kahveler damak zevkine göre farklı çeşitler sunuyor. Evinizin baristası olacağınız eşsiz ve pratik kahveler hazırlamanız Watsons’la çok kolay. Her yudumda rahatlatıcı lezzet deneyimini yaşamak için Nescafe çeşitlerini Watsons’tan cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *