background image
Alışveriş Sepetim

LIVE CLEAN

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Live Clean


Güneş, rüzgar, deniz suyu gibi birçok çevresel etkene maruz kalan saçların doğru bakımla canlandırılması mümkün. Organik içerikler ile hazırlanan Live Clean şampuan ve saç bakım ürünleri, saçınıza doğal yapısını geri kazandırır. Saç bakım yağı, kremi ve şampuanı gibi farklı birçok ürünüyle Watsons'ta yer alan Live Clean, saçlarınızı kökten uca besleyerek doğal ışıltısına kavuşturur. Üstelik hayvanlar üzerinde test edilmeyen içerikleri ve geri dönüştürülebilen ambalajları ile doğa dostu ürünler sunar.


Vitamin Desteği ile Parlayan Saçlar


Live Clean argan yağı ile zenginleştirilmiş şampuan çeşitleri, saçlarınıza gerekli vitamin desteğini sunar. Antioksidan özelliğine sahip E vitamini, üzüm çekirdeği ve zeytinyağı mucizesi ile saçlarınıza ihtiyaç duyduğu bakımı yapar. İnsan sağlığına zararlı olduğu bilinen kimyasalları içermeyen doğal formülü ve vegan özelliği ile dikkat çeken Live Clean, saç bakım kremleri sayesinde saçlarınıza ipeksi bir görünüm kazandırır. Watsons satış noktalarında bulabileceğiniz Live Clean şampuan çeşitleri ile saçlarınızı güçlendirebilirsiniz.


Yıpranmış Saçlara Onarıcı Bakım


Mevsim değişiklikleri, düzensiz beslenme ve stres gibi farklı etkenlerden kırılan, yıpranan saçlarınızı Live Clean şampuan çeşitleri ile onarabilirsiniz. Saç ucundaki kırıkların azalmasında etkili olan keratin destekli şampuanlar ile saçlarınızı beslemeniz mümkün. Saçınıza ihtiyaç duyduğu nem desteğini sunan Live Clean keratin ve bitkisel özlere sahip şampuan çeşitleri ile sağlıklı saçlara ulaşmanız çok daha kolay. Islak saçlarınıza masaj yaparak uygulayabileceğiniz saç kremleri ile saçlarınızı doğal ışıltısına kavuşturabilirsiniz.


Sağlıklı ve Yumuşak Saçlar İçin Live Clean


Saçların yumuşak ve ipeksi görünüme sahip olması için doğru ürünlerle temizlenmesi gerekir. Saç tipinize en uygun alternatifleri tercih edebileceğiniz şampuan ve saç bakım ürünleri, doğadan ilham alan egzotik içerikleri ile saçınızı derinlemesine temizlerken aynı zamanda saç dokusuna ışıltı kazandırır. Yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm sunan bu ürünler ile hem doğayı koruyabilir hem de göz alıcı saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınızı yıpranmalara karşı koruyabileceğiniz, doğal içerikleriyle içinizin rahat edeceği ve çevre dostu yaklaşımı ile gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Live Clean ürünlerini, Watsons satış noktalarında erişilebilir fiyat seçenekleriyle bulabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.