background image
Alışveriş Sepetim

CERRUTI

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Cerruti


İtalyan moda tasarım markası Cerruti, lüksü ulaşılabilir kılan parfümleri ile Watsons’ta. 1881 yılında kurulan ve yüzyıllardır kalitenin eş anlamlısı olan marka, ikonik kokularıyla hem kadın hem de erkeklerin stilini mükemmelleştirir.


Cerruti, Parfümleriyle Trendin Adresi


Modada gösterdiği başarıyı iddialı parfüm tasarımlarıyla pekiştiren marka, özel tasarım kokularıyla trend oluşturmayı sürdürür. 1978 yılında piyasaya sürdüğü ilk erkek parfümünün ardından kadın kokularıyla da kullanıcılarını karşılayan marka, bugün 35’ten fazla parfüm ürünüyle dünyanın dört bir yanında lüksü teninize taşır. Dünyanın en ünlü burunlarıyla çalışan, başarılı parfümörlerin imzalarıyla sunulan parfümler arasında klasikleşen kokular da bulunur. Cerruti 1881 parfüm, kadın ve erkek modelleriyle markanın ikonik kokularını işaret eder.


Seçkin Kokularda Cerruti İmzası


-Nino Cerruti ismi parfümde de modada olduğu gibi kalitenin imzası haline gelmiştir. -Markanın parfüm ürünlerinde “fleur de lin” notası yer alır, bu markanın özel dokunuşunu ifade eder. -Ünlü tasarımcılar tarafından özenle tasarlanan kokular kadar ikonik şişe tasarımları da markanın ayırt edici özelliklerini oluşturur. Cerruti parfüm şişelerinde buzlu cam sıklıkla kullanılır. -Markanın erkek kokularında odunsu notalar, kadın kokularında ise floral esintiler tercih edilir.


Uyumlu Kompozisyon, Yüksek Standart


Cerruti parfüm çeşitlerinin notaları arasındaki ahenk, onu ayrıcalıklı kılar. Özenle tasarlanan kompozisyonda çok sayıda nota kullanılması markanın özellikleri arasında yer alır. Kadınlar için tasarlanan Cerruti 1881 parfümün üst notalarında sekiz farklı parfüm özü kullanılır ve orta notalarda bu sayı ona kadar çıkar. Uyumla kullanıcının teninde saatler süren bir yolculuk vadeden parfümler, ilk sıkıldıklarında üst notalarla kullanıcıları karşılar, ardından saatler içinde orta ve alt notalar açılarak koku hafifçe değişiklik gösterir. Böylece, ortaya çıkan her kokuda doğadan gelen aromaların cömert kokuları fark edilir.


Kalıcı ve Etkili Kokular: Cerruti


Markanın tasarımlarının kalıcılığı yüksek ve silaj etkisi kuvvetlidir. Silaj, parfümün kullanıcının ardından ortamda bıraktığı esinti olarak tanımlanabilir. Kullanıcıların cilt tipine, parfümleri doğru yerlere sıkmasına bağlı olarak kalıcılık etkisi, kişiden kişiye değişebilir. Birçok parfümün EDT versiyonu tasarlanmıştır. Cerruti 1881 Signature gibi bazı kokular ise EDP formunda görülebilir. İki ürün çeşidi arasındaki fark, parfüm kompozisyonunda bulunan esans oranıyla ilişkilidir. Marka hem Eau de Parfume hem de Eau de Toilette formunda koku üretimi yapmaktadır. Parfümlerin fiyatları formuna göre değişiklik gösterebilir, EDP kokular genellikle EDT ürünlerden daha yüksek fiyatlarla alıcı bulur. Her tarza, ihtiyaca ve bütçeye uygun dilediğiniz Cerruti parfüm tasarımını Watsons ayrıcalıkları ile hemen sipariş verebilirsiniz


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *