Kategori

Bubchen

1 adet ürün bulundu
1 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Bübchen

Bebek ve çocukların hassas cilt yapısına göre tasarlanan Bübchen ürünleri Watsons ayrıcalıklarıyla sizi bekler. Şampuan, banyo ve günlük cilt bakım ürünleri ile bebekleriniz ve çocuklarınız için tepeden tırnağa doğal bir temizlik ve koruma sağlayabilirsiniz.

Cilt Dostu Bübchen Ürünleri

Yeni doğan, bebek ve çocuklar için ayrı ayrı formüle edilen ürünler doğal bitki özlerinden hazırlanır. Yetişkinlere göre çok daha hassas cildi olan minikler için koruyucu hijyen sunan ürünler paraben, boya ve katkı maddesi içermez. Cilt dostu ürünler, bebeğinizin dış etkenlerden daha çabuk etkilenerek tahriş olmaya müsait cildini korumanıza yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilen ve onaylanan cilt dostu ürünler, şampuan, duş jeli, bebek sabunu, bebek yağı ve günlük cilt bakım serilerinden oluşur. Bübchen şampuan sabun ve boyar katkı maddesi içermediğinden fazla köpürmez ve alerji yapmaz. Temizliğin yanı sıra baş derisinin tahriş olmasını ve kurumasını önler. Çocuklar için geliştirilen ürünler hassas cilt yapısına sahip yetişkinler için de uygundur. Bübchen ile bir yandan cildin doğal koruma sistemi desteklenirken bir yandan da derinlemesine temizlik sağlanır.

Bübchen İle Bebeğinize Özel Bakım

Bübchen bebeğinizin banyo ve günlük bakımı için ihtiyacı olan doğal bakım ürünleri sunar. Buğday proteinleri, Aloe Vera ve papatya özlerinden oluşan yeni doğan serisinden Bübchen bebek şampuanı ve duş jeli, bebeğinizin cildinin pH seviyesini dengeler. Kuru ciltli bebekler için doğal calendula bitkisi özünden hazırlanan seri, yoğun nemlendirme özelliği sayesinde yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için katkı sağlar. Bübchen bebek yağı bez değişimi sonrası bebeğinizin cildini tahriş etmeden temizler. Bunun yanı sıra pişik kremi, bebek sütü, pudra, el ve yüz kremi ile bebeğinizin cildinin ihtiyacı olan onarıcı ve besleyici bakımı Bübchen ürünleri ile yapabilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Banyoyu Keyfe Dönüştürün

Çocuklarınızın saç ve cildini besleyen çocuk ürünleri, rahatlatıcı ve ferah kokuya sahip taze meyve aromalarıyla cilde bakım yaparak nemi korur. Mineral yağ içermeyen özelliği sayesinde çocuklarınızın gözlerini yakmaz ve banyoyu daha keyifli hale getirir. Aloe Vera, buğday proteini, provitamin B5 gibi doğal malzemelerden üretilen çocuk şampuanları saçları besleyerek güçlendirir ve saçlara ipeksi yumuşaklık verir. Cildin pH dengesini koruyan çocuk ürünleri cilt ve saç için günlük bakımlarda idealdir. Hem şampuan hem duş jeli olarak kullanabileceğiniz ürünler kız ve erkek çocukları için taze kokulardan oluşur. Uzun, çabuk dolaşan ve inatçı saçlar için formüle edilen şampuan ve saç balsamı çeşitlerini bir arada sunan ürünler, saçların kolay taranmasına ve güçlenmesine yardımcı olur. Bebekleriniz ve çocuklarınız için cilt dostu Bübchen ürünlerini Watsons’tan hemen sipariş verebilirsiniz.